O nás

V současné době Lidový dům disponuje hlavním sálem s kapacitou 180 míst, vhodným zejména pro velké akce (plesy, zábavy, koncerty, oslavy). Součástí je i prostorné jeviště, vybavené oponou, výkryty a promítací plochou se zabudovaným projektorem. Na sále jsou k dispozici obdélníkové stoly (120 x 80 cm) a nečalouněné židle. Obojí lze uspořádat do mnoha variant - různé stolové úpravy, pouze židle v řadách, prázdný sál aj.

K zázemí Lidového domu patří i dámská a pánská šatna, obě vybavené vlastním sociálním zařízením, židlemi, menšími stolky, skříňkami a zrcadlem.

Menší spolková místnost je vhodná zejména pro školení, výuku, schůze či besedy pro cca 20 osob. Místnost je vybavena obdélníkovými stoly (120 x 80 cm) a čalouněnými židlemi. Součástí je i Plazma TV.

Dalším prostorem k možnému využití je hala, která slouží především jako výstavní prostor, mohou se zde konat i menší posezení, besedy apod. Součástí haly je bar - kuchyňka, vybavená chladničkami (1 x kombinovaná a 1 x vitrínová), indukčním vařičem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, dřezem, ohřívačem teplých nápojů a běžným nádobím (hrnky, sklenice, příbory).

 

Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.